| Oanny a întrebat:

Deci am nevoie de ajutorstraight face. Dupa ce mi-am reinstalat windowsul acum cateva zile, nu stiu ce a patit calculatorul meu.Deci il deschid imi apar acele date de la inceput, apoi imi arata ca se incarca Windows xp si cand trebuie sa se deschida, am sonor, dar ecranul e negru. Oare o fi ceva cu placa video? Ajutor va rogsad

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Poti incerca sa scoti placa video din slotul ei, o pui inapoi (asta cu calculatorul oprit). Daca nici asa nu vrea, mai poti incerca o reinstalare de windows! bafta!

6 răspunsuri:
| Oanny explică:

@tntmihai -l-am reinstalat deoarece mergea destul de greu, aveam cam multe prin calculatorlaughing
-nu cred ca aveam virusi, am avut instalat avast 6straight face

| cretudaniel99 a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema trebuie sa te duci la un specialist ca e placa de BAZA distrusa si posibil placa video oricum poti incerca sa instalezi windows vista chit ca merge greu si e naspa

| AlecsLexx a răspuns:

1) orgramul de compatibilitate dintre placa video si Windows a fost dezinstalat si el
2) s-a f...t plava video de la reinstalare
3) nu-i configurat AVG-u
Hope Helpel! :-) Just a little...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exact daca am sta noi aproape ti-as da un windows super bun happy si se instealeaza si cu tot de programe big grin

| intelectualul a răspuns:

Nu, pui, dar asa se intampla cand furi programe de pe net si nu le cumperisad

| tntmihai a răspuns:

Care a fost motivul de l-ai reinstalat? ai avut virusi? daca da, ai sters tot din pc, orice partitie?