| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU.
Deci,vreau sa ma duc la urmatorul concert din Bucuresti al trupei LaLa Band pentru ca vreau sa le iau autografe si sa fac poze cu ei.Dar majoritatea prietenilor mei nu prea asculta LaLa Band si nu vor sa isi ia bilet la VIP,si nu stiu cum sa fac poze cu ei,daca merg singura sad
Stie cineva o modalitate,cum as putea sa fac poze cu ei singura? Dar sa apar si eu in poza, evident laughing.

5 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Rogi pe cineva de pe acolo sa va faca o poza ca o sa mai fie lume la VIP

| aliiluvyou a răspuns (pentru hunterpainting):

La asta m-am gandit si eu, dar sunt multi membrii in trupa si nu cred ca o sa vrea cineva sa imi faca poza cu toti sad.

| Maria_Andreea_1999 a răspuns (pentru aliiluvyou):

Hey ^_^O sa merg si eu la concert cu bilet VIP happy Daca vrei vii cu mine ca nici eu nu am cu cine sa merg laughing) Chiar la acelasi lucru m-am gandit si eu...deci daca vrei mergem impreuna, eu iti fac poze cu ei si tu imifaci poze cu ei pe rand :* ar fi misto

| aliiluvyou a răspuns (pentru Maria_Andreea_1999):

Daa,dar nu mai merg sad. Pentru ca am zis ca nu am cu cine si bla bla bla si am renuntat oh go on

| Nicoleta33 a răspuns:

Poate ii rogi pe parinti tai sa te duca acolo si rogi pe cineva sa iti faca poze cu ei