| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Din cauza examenului la matematica,media mea de admitere a scazut sad.Am 7, 53 iar la profilul la care vreau sa fiu admisa,media de anul trecut a fost 7, 55.Profilul este stiinte,iar celelalte sunt medii mai mari - 7, 70,7,80...
Ce credeti, sunt sanse sa intru!?sad
Sper sa scadaaa mediile...

5 răspunsuri:
| roxyana03 a răspuns:

Da ai sanse sa intri normal:*...si eu am facut la fel anul trecut...sad..credeam cau intru.si mereu cand cineva ma intreba la ce profil am intart ziceam ca la "Tehnic" dar eu eram la "Bio-chimie"tongue

| măcheamăăăî a răspuns:

Da normal ca sunt sanse sa intri (cam 90 %).Si nu spera sa scada mediile pentru ca vor fi clase mai slabe astfel.Succes!big grin

| haicuegalarea a răspuns:

Lu fratimeo i-a iesit 7, 71 sau 7, 72 si a intrat. Orcum sigur is uni care au medii multtt mai mici.Iti garantez ca intri