| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra, as putea merge desculta pe afara cand dispare virusul asta?

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Fără nimic în picioare? Doar dacă ești la mare sa mergi pe nisip desculță.

| madalinaa142 a răspuns (pentru Sofer):

De ce doar atunci?

| Digikey a răspuns:

Da,poate gasesti vreo seringa.

| MaryMaria333 a răspuns:

Desculta poti sa mergi pe plaja sau in curte eventual. Nicidecum pe strada! Daca vrei si tot ai picioare faine ia-ti niste sandale.

| JulyDreams a răspuns:

Imi amintesc ca ai mai pus o data intrebarea asta big grin De curiozitate, de ce vrei sa mergi desculta?
Virusul nu cred ca o sa dispara, dar o sa te poti vaccina, poate la anul. Si atunci vei putea face tot ce faceai inainte de virus! big grin

| madalinaa142 a răspuns (pentru JulyDreams):

Pentru ca e super relaxant si dragut iar prietenele mele mi-au complimentat picioarele tot timpul?