| Kiduu4 a întrebat:

Buna TPU Eu am pus numai intrebari simple pana acum pentru a putea VOI castiga Fundee.:X Inca o intrebare:
Un avion cu Romani si unguri se prabuseste la granita dintre Romania si Ungaria.Unde se ingroapa supervietuitorii ? In Romania sau in Ungaria ?

Răspuns Câştigător
| Dya22 a răspuns:

Daca sunt supravietuitori inseamna ca traiesc si nu au motiv sa fie ingropati.

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Imi place ca ai scris romani cu r mare si unguri cu u mic. Asa da, patriot!

| Kiduu4 explică:

Corect.Primesti Funddaaabig grin