| eAnne a întrebat:

Eu si cu o prietena ne-am gandit sa facem un vlog, stim tot ce vom face dar am ajuns la problema "Ce nume sa punem" puteti sa ne dati niste idei? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Ce subiect dezbateti in acel blog?

| OlafSvartberg a răspuns:

Un nume bun nu iti va da nimeni, dupa cate detalii ai dat...
Oricum, vremea vlog-urilor a cam trecut, la fel si a gameplay-urilor (daca ai 9-11 ani si vrei sa joci Minecraft si sa fii cat de enervant se poate, vei avea succes - cam asta se cere acum).
Daca nu ai un canal foarte retardat, la care sa se uite pulimea, nu ai sanse mari de succes la vlog (adica nu ai deloc).

Acum cu numele... majoritatea vlogger-ilor nu isi pun. De obicei vezi titluri "*numele lui* vlog part *x*". Cu cat e mai interesant numele, cu atat mai putina atentie atrage. Daca e ceva retardat, ce sare in ochi, mai merge.