| kat2108 a întrebat:

Folosesc Google Chrome si astazi am incercat sa accesez mai mult forumuri de la 3xforum.ro, insa Google Chrome imi da avertismentul ca s-ar putea ca site-ul sa contina programa malware, iar computerul meu s-ar putea virusa daca as accesa site-ul respectiv. Ati mai patit asa ceva? Ce sa fac? Funda:*

2 răspunsuri:
| MnereaDarius a răspuns:

Google Chrome are un sistem de securitate foarte avansat. Cand Chrome afiseaza mesaje de genul acesta, iti sugerez sa nu accesezi niciodata site-urile in cauza. Asa cum spune si mesajul, contine elemente daunatoare pentru computerul tau.

| Ada233 a răspuns:

Pai cate odata si mie imi face asa pe ori ce internet Mozila, Explorer nu stiu eu l`am lasat asa si mai arata cateodata