| veriss a întrebat:

imi puteti cum pot ajunge de la piata unirii la exclusive fitness? stiu ca e prin vitan dar nu stiu cum sa jung? imi puteti spune ce masina sa iau si daca se poate si cate statii ar trebui sa merg? cateva indicatii

Răspuns Câştigător
| millyca a răspuns:

Iei autobuzul de pe partea aia cu biblioteca, 123 sau 124, cam vreo trei sau patru statii. Nu este atat de departe, deci daca ar fi sa mergi pe jos probabil ca ai ajunge in 30 de minute.