| Blackberry^^ a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste carti mai horror, dar nu cu vampiri.
Multumesc anticipat! FUNDA! =]

Răspuns Câştigător
| PlumaDeCondor a răspuns:

John Saul si Stephen King scriu literatura fantastica si horror.
De la John Saul ti-as recomanda Mana dreapta a diavolului, Intuneric, Chinuieste-i pe copii, Vocile, Umbra, Vocile Raului; iar de la Stephen King: Talismanul, O mana de oase, Ochii Dragonului, La miezul noptii, Casa intunericului, Apocalipsa.
Sunt cateva titluri orientative, cartile merita citite (dar nu dupa miezul noptii) laughing spor happy