| SOriNa99 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa fac sa nu mai am in calculator jocul vSide? L-am dezinstalat si decate ori deschid calculatorul imi apare sa intru in joc...Plz ajutati-ma. Funda:*

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Control alt delete (intri in task manager), ii dai new task, scrii msconfig, startup si debifezi jocul vslide, dupa care ii dai restart. Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca l-ai dezinstalat din COntrol panel nu iti mai apare! Poate ai sters doar iconul de intrare in joc!