| Fantomita a întrebat:

Buna TPU.Imi puteti spune niste jocuri tip browser in afara de club penguin si pandanda?

9 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Triburile, Travian

| Bya132 a răspuns:

Zoomumba.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta Romania in cel mai tensionat site intre tari si oameni ,ajuta Romania sa impuna respect!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| littlelogo a răspuns:

Salut! De ceva vreme am inceput sa joc un browsergame care m-a captivat intru totul, eRepublik. Jocul este simulator economic/politic/administrativ/razboi, unde si Romania isi are locul sub numele de eRomania, pe langa celelalte tari. Trebuie mentionat ca eRomania a fost candva imperiu, dar in momentul de fata se limiteaza la granitele reale. Va puteti inregistra pe linkul acesta http://bit.ly/vQgb1n eu voi primi 10% din goldul pe care il faceti, iar in schimb eu va voi ajuta sa cresteti prin mesaje private ingame. Trebuie precizat ca toate tehnicile politice,economice, administrative si de razboi sunt cat se poate de asemanatoare cu cele din realitate. Nu este exclus ca dupa ce jucati acest joc sa stiti cum functioneaza o tara, cum se desfasoara misiunile diplomatice sau cum se construiau strategiile de lupta in razboi(eu deja incep am invatat unele lucruri interesante) deci nu il judecati ca pe "doar un joc". Haideti sa refacem un imperiu din Romania daca nu in realitate macar virtual! Bafta.

| CataakaCR a răspuns:

Webkinzrolling on the floor. pe bune

| MusikLoveGirls a răspuns:

Pei imvu world incearca mai mult imvu e superb te kiss