| Blu3Li0n a întrebat:

Îmi spuneți și mie vă rog, detalii despre trandafirii de săpun? Dacă persistă mai mult timp, dacă se ofilesc repede, adică dacă știți ceva mai multe despre ei? Fundă

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se "ofilesc" foarte repede, mai ales daca te speli cu ei pe maini, chiar se topesc sub ochii tai, in norul de clabuc.
Cat despre miros, depinde doar de tine, cat de mult tii nasul in ei.

| Dennis1993 a răspuns:

Eu am. Persista ala long, doar sa nu ai stropești cu apa ca se fac moale ca un săpun în mana. Sunt parfumați și de diferite culori. De săpun sunt doar frunzele, mijlocul este de poliester, codita din plastic