| cosminnick3000 a întrebat:

In 21 iulie voi pleca o saptamana la mare in statiunea Venus si ma voi caza la hotelul 2D, dar treaba este ca nu am mai fost niciodata la mare pana acum si nici nu am mers niciodata la un hotel si as vrea sa imi spuneti cum este la mare, cum este la statiunea Venus si daca sunt bune hotelurile.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| baterie777 a răspuns:

Este super la mare, nu ai de ce sa te temi. In Venus am fost o singura data (vara trecuta, am stat 5 zile) si a fost nemaipomenit. Eu zic sa te bucuri de vacanta, lasa problemele acasa si distreaza-te!

2 răspunsuri:
| DanielaGroza a răspuns:

La Venus am fost de doua ori si ii super fain, iar hotelurile is bune.
Distractie placuta!

| Bv_Andrey_1977 a răspuns:

OOOO...Bravo frate, acolo este fain, hotelurile buune...Dar tot mai bine e in Mamaia sau in eforie-nord sau sud