| LostInHell55 a întrebat:

Buna TPU-isti!La vara cand ma voi duce la tara ne-am hotarat (de pe acum)laughing eu si cu mai niste prietene si prieteni sa mergem la un picnic intr-un loc frumos si racoros cu multe umbra.Dar nu prea stim ce gustari putem pregati(sa fie rapide).Va rog tare mult sa-mi da-ti niste retete rapide si gustoase speciale pentru picnic. happy .Dau funda+cerere de prietenie +vot,celui/celei care-mi da cele mai multe/Multumesc anticipatpuppy dog eyes

1 răspuns:
| grgdlk a răspuns:

Pai o reteta buna simpla si rapida ar fi:
ingrediente
Foitze OCB
2 grame de marijuana
si cateva bilete de autpbuz pentru filtru
amesteci marijuana cu outin tutun pentrua arde bine, o asez pe foita ocb rulezi biletul de autobuz il asezi si pe el la un capat al foitei ocb si impaturesti totul
se serveste in exces si se delireaza enorm de mult
Pofta buna