| Elenna_4537 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog?
Vreau sa ma duc la cercetasi si nu stiu ce mi-ar trebui.Adica ce trebuie sa`mi cumpar si de unde la pot procura. Si uniformele alea speciale de unde se pot lua?
Si in general ce activitati sunt la cercetasi?

1 răspuns:
| anamaria91 a răspuns:

Ce ai nevoie pentru cercetasi este sa le gasesti sediul, sa aflii cand se intalnesc si sa mergi la ei la intalniri. Acolo vei gasi oameni de treaba care iti vor explica cum sta treaba si in ce consta cercetasia.
http://www.scout.ro/ de aici poti afla detalii. Merita sa te implici! Bafta!