| AriAriana2006 a întrebat:

Buna TPU maine e ziua mea...M-am gandit ca maine cand merg la scoala sa duc dulcuri sau ceva...dar e o problema, acum e saptamana scoala altfel si voi merge cu clasa undeva....nu stiu sigur unde dar in fine...deci daca plec cu clasa undeva mai are rost sa duc dulcuri?

Răspuns Câştigător
| Goddess23 a răspuns:

Buna. Aici depinde de ceea ce doresti tu sa faci, daca are rost sau nu putin conteaza. Daca tot vrei sa iti servesti colegii cu ceva dulce o poti face pentru ca, cu siguranta va veti intalni in clasa sau in autobuzul care va duce in excursie. Daca ar fi dupa mine eu as cumpara cateva dulciuri.