| iuandfto a întrebat:

Maine la scoala trebuie sa aduc niste decoratiuni ca sa impodobim clasa de Craciun. Ma gandeam sa fac niste decoratiuni acasa dar nu prea am idei. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Pai fa "globuri" din origami si prin globuri ma refer la niste stelute 3d cu 12 vrfuri. Acestea le gasesti pe www.origaminut.com si acolo gasesti sunt vreo 3 feluri de stele dinalea eu de obicei faci din 6 hartii patrate de 3 culori diferite si sunt foarte faine;)
sper ca te-am ajutat sucesc!