| Biia486eueu a întrebat:

Maine plec in excursie si, sincer, nu stiu ce sa fac. Plec cu doamna mea profesoara de matematica si, seara, stau singura in camera cu niste fete. Imi puteti da niste sfaturi? Poate, niste idei gen: La ce film sa ne uitam, sau ce sa facem(jocuri, farse etc.). Va astept raspunsurile cu mare draag laughing Biia*

Răspuns Câştigător
| jeffdragos a răspuns:

Nu te gandi depe acum sau proverbul acela(faci planul ca tiganul) vei vedea acolo alegand si fetele acelea ca poate no sa le placa ce alegi tu
baftahappy

| Biia486eueu explică (pentru jeffdragos):

Multumesc pentru raspuns happy

| jeffdragos a răspuns (pentru Biia486eueu):

Ma bucu ca te-am ajutat