| CrazyMofos a întrebat:

Mi-am facut un cont pe facebook. SI trebuie sa confirm adresa de email. Si nu stiu cum. Ce ar trebui sa fac sa o confirm? Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| JeffHardy2011 a răspuns:

Sall!
Te loghezi pe yahoo. Intri la mail-ulri si vezi ca ai acolo mesaj de la Facebook dai click pe mesaj si citesti ce e acolo (daca vrei) si mai jos ai un link.Dai click pe el si gata.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Sҝϊττlεs a răspuns:

Să intri la adresa ta de email și la mail-uri îți va apărea un email de la Facebook.Mai departe sunt sigură că te vei descurca.
Fundă?puppy dog eyes