| noname12344321 a întrebat:

Mi-am luat un laptop msi cu camera incorporata! Imi merge camera la messenger la webcam dar uni pot sa faca si poze si sa le salvee in computer.Eu cum pot face asta sau unde trebuie sa dau pentru a activa aceasta optiune!(am windows 7)!

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Eu dau la start si scriu in casuta web si-l selectez.
funda?

| Alexsb2006 a răspuns:

Trrebe sa iti instalezi un program oentru camera, eventual daca ai primit cu laptpul unu... numa cu ajutorul unui program poti

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Si eu am laptop.E foarte simplu. Urmeaza uramtorii pasi si sper ca o sa reusestihappy. Primul pas e sa Mergi in "my computer", acolo intr-un colt mai jos trebuie sa fie o iconita ca o camera.Al doilea pas e sa cauti un Buton cu o Camera foto sau in stanga sus o optiune "Take a new Picture" Dupa ce ai apesat in josul paginii ar trebui sa para un album cu poza facuta sau direct poza.Pasul 3 Tragi poza pe dekstop sua unde vrei s-o pui si Gata! Succes! Funda?