| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

Nepoata mea din partea surorii are 11 ani si in vacanta asta merge intr-o tabara.

M-a rugat pe mine sa va intreb ceva

Ce idei mai sunt bune in tabara(ex:Sa spunem povesti de groaza la foc de tabara, bancuri, sa mancam bezele etc)

Cele mai multe idei primesc Funda+Vot

Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| raresh77 a răspuns:

Sa va faceti farse (mai ales celor care dorm big grin ) si sa jucati ascunsea (mai ales pe intuneric si eventual va mai speriati tongue )

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca planurile se fac la fata locului, in functie de ceilalti copii.Focul de tabara se face oricum, de catre organizatorii taberei, nu dati voi foc taberei cu totul cand doriti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt multe rapunsuri bune, va multumesc de ajutor, va fi incantata de idei, un raspuns a fost cel mai bun si sper sa nu va suparati ca-l aleg pe acela

| Flavius2106 a răspuns:

Sa va jucati jocuri, foc de tabara, sa faceti glume etc.

| frostnight36 a răspuns:

Fiind faptul ca traim in Romania nu stiu ce ar putea face

Dar o sa iti dau cateveva sugestii care le fac copii americanilor

Prima povestea de groaza
A doua bezelele
A treia focu te tabara
A patru plimbari prin padure(Adventura) tongue
A cincea farsele
A sasea sa se balaceasca in lac

| 0647393763 a răspuns:

Ar fi bine sa, faceti un foc de tabara si daca sunteti mai multi sa jucati carti, remi, sau Adevar si ProvocareIn special daca aveti cort. happy distractie placuta FUNDA?happy