| Amy555 a întrebat:

nu-mi merge facebookul uite asa imi apare : Facebook
0 Cereri

0 Mesaje
Mesaje
Trimite un mesaj nou
Mesaje

Vezi toate mesajele
82 Notificări
Notificări

Notificări mai vechi
Afişează-le pe toate

Hentza Amy
Personalitate
Acasă
Setările contului
Foloseşte Facebook ca:
Andra
Crazzy Liffe
Publică o reclamă
Setările contului
Setări de confidenţialitate
Ajutor

Facebook © 2012 · Română
Despre · Creează o reclamă · Creează o pagină · Dezvoltatori · Cariere · Confidenţialitate · Informaţii Cookies · Condiţii de utilizare · Ajutor ce sa fac? aseara a mers acum nu merge. funda cine imi rezolva problema!

Răspuns Câştigător
| iLikeToHelp a răspuns:

Inseamna ca ai intrat tu pe un site facebook fantoma si ai luat virusi.Cel mai probabil trebuie sa iti reinstalezi Windows...
Seara buna!

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Cum adică raised eyebrows?

| iLikeToHelp a răspuns:

Ai intrat pe o pagina gresita.Incearca:https://www.facebook.com/

| Amy555 explică (pentru iLikeToHelp):

Tot nu merge

| iLikeToHelp a răspuns (pentru Amy555):

Inseamna ca ai intrat tu pe un site facebook fantoma si ai luat virusi.Cel mai probabil trebuie sa iti reinstalezi Windows...
Seara buna!