| vlad_7956 a întrebat:

Nu stiti cum pot sa pun fisiere (muzica poze) din calculator pe telefon? Funda! ( am cablu de date)

9 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Click stanga pe poze, copy, te duci in my computer unde ai cablu de date si paste

| Céline7 a răspuns:

Unesti cablul il pui la telefon si pe cealalta parte la calculator si acolo o sa-ti apara o pagina, si dai acolo la ''deschide dosarul'' si dai acolo intre timp deschizi casuta care iti trebuie ca sa alegi fisiere si dupa aceia dai click pe cel pe care il vrei si dai click stanga si dai la copiaza si dupa aceia te duci la pagina de la telefon si dai paste.

| daniel12345 a răspuns:

Cauta driverul pentru telefonul respectiv pe net, descarca-l, instaleaza-l si dupa aceea ar trebui sa ti-l recunoasca

| vlad_7956 explică (pentru daniel12345):

Da am driverul pentru telefoane Alcatel da nu gasesc acest model acolo

| Marin23 a răspuns:

Ce telefon ai?

| vlad_7956 explică (pentru Marin23):

Am un Alcatel vancouver OT908F

| MrCrazy a răspuns:

Majoritatea teleoanelor au un CD in carcasa...si pe acel CD e un program ca sa zic asa trebuie instalat, apoi pui cabulu de date si accesezi acel program...asa este la LG

| Exxtremus a răspuns (pentru MrCrazy):

laughing teleoanele si ce CD cu programe ma tembelule?laughing

| Body2012 a răspuns:

E simplu dai in meniu,setari,setari telefon,conexiuni ps,dai pe stocare in masa, salvezi, bagi cablul de dateiar apoi iti pui ce verei de pe calculator pe telefon