| anonim_4396 a întrebat:

nu vreau sa ma laud dar sunt frumusica asa spune toata lumea si am o colega care e cam...si in pauza se saruta cu cel mai cool baiat din clasa e cam nesimtit si i pune mana pe sani si fund iar ea nu zice nimic..in fine eu sunt diferita de ea nu ma intereseaza chestiile astea dar odata in timpul pauzei baiatul a venit la mine si m-a luat in brate, m-a pupat pe obraz si mi-a zambit eu n-am zis nimic, ma saluta in fiecare pauza si odata stateam cu spatele si mi-a pus mana pe fund l-am plesnittt laughing si dupa a venit sa-si ceara scuze l-am iertat si cand sa plec iar m-a luat in brate si m-a pupta mai era un pic si ma pupa pe buze oare ma place? funda(fara jigniri)

Răspuns Câştigător
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna nu cred ca te place, e cam nesimtit eu zic sa il ignori si daca iti mai face ceva sa-i dai nu numai o palma mai multe oricum faci ce crezi tu.

10 răspunsuri:
| MDLNA a răspuns:

Mai bine intreab-o pe mama ta, de cand aveti internet astia de 11 ani cautati solutii numai online..Mai bine du-te la mama ta si ea va sti mai bine ce trebuie sa faci intr-o situatie de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câţi ani ai? 6-7-8 ani?

| iKeel a răspuns:

laughing. Nu vrei să te lauzi, nu? Ce legătură are că ești frumoasă și cu băiatu ăsta? Asta e gen... What the hell.

Tu ai amestecat tot acolo... Ești frumușică, ai o colegă care e cam... și băiatu ăsta.

Fetițo, hotărește-te ce vrei să-ți răspundă lumea.

| Iwao a răspuns:

Te place in mod sigur, acum urata n-o sa mai aiba parte de sarutari si mangaieri la "pardon", vei beneficia din plin de toate astea din partea obraznicului, uff si mai scapi si de invidie pana o pune ochii pe vreo urata.

| annabountii99 a răspuns:

Woow.e cam o treaba serioasa.s-ar putea sa te placa, insa daca e asa pervers e cam urata treaba..lui s-ar putea sa-i placa de tine asa normal, sau s-ar putea sa-i placa altceva la tine..nu stiu parerea mea, daca te simti atrasa de el testeaza-l putin sa vezi ce vrea de fapt de la tine, si apoi mai vezi ce faci.
FUNDA?

| iLikeToHelp a răspuns:

Nu te supara dar cati ani ai? Oricum mie mi se pare ca te lasi dusa de val cam usor...Adica ce daca e "cool", asta nu inseamna ca trebuie sa il lasi sa te sarute, etc...Si nu, nu cred ca te place. Daca tot ai spus ca e cel mai "cool" eu cred ca vrea sa fii una din "cuceririle" lui.
Pa, pa!

| lSarcastiquel a răspuns:

Am spus fara jigniri si oricum mie nu imi place de el am pus o intrebare atat cand a mai venit la mine i-am dat o palma de nu a mai facut nimic laughing))

| DarKnNNeS a răspuns:

Logica ca da. Daca iti place tipul.baga-te cu el.ce mai stai? sa ti-l fure vreo zdreanta'? big grin Bft :*:*:*

| marian9313 a răspuns:

Daaa cum sa nu te placa? Place chiar m-ai multe din clasalaughingle place chiar pe toate.Astia care fac din astea ii clar k nu-s buni la casa omuluihappy.Ce crezi ca daca vei cu el no sa te insele sau nu o sa puna mana si pe fundul altor fete?

| ovidiustore a răspuns:

Clar nu! Tipul doar vrea sa ti-o traga in mufalaughing daca tot ti'a dat si o palma peste fund! Cati ani aveti? 12 - 13? In cazul acela s-ar putea sa te si placa