| ciokko a întrebat:

pe metin2 ro atunci cand chem calul imi spune"foloseste un obiect pentru a calari un cal"... ce obiect trebuie sa folosesc? ce trebuie sa fac?
PS:am lvl 26 iar la 25 am luat calul

5 răspunsuri:
| kidsXXL a răspuns:

Ma da daca eu am omorat toti arcasii aia, si am fost la grajdar, iar acum imi scrie ca imi face medalia aia.dar eu am cumparat una deja, si tot nu merge, ce are

| ciokko explică:

La grajdar imi da urmatoarele alegeri:informatii despre cai(ce mananca ei), incalecanul(folosind tichetul de calarie) si cum se lupta calarind( si imi spune sa vin calare la el iar eu nu pot calari)
apropo cate medalii trebuie sa am? eu am doar 1happy

| claudiuclaudiu5464 a răspuns (pentru ciokko):

Dar ai fereastra aia in forma de cal care are culoarte argintie? ca trebuie sa o ai pentru a kema calul...iti trebuie o medalie de cal si te duci la grajdar cu ia si la grajdar iti da o misiune care zice sa omori 20-arcasii salbaticii in 30 de mniute si a doua zi dupa ce ai facut asta trebuie sa ai 100k ca sa iei accea fereastra de cal pentru a putea calariihappy

| costelgurau a răspuns:

Trebuie sa te duci in temnita maimutelor si sa bati pana iti cad medalii de cal, dupa ce ai strans medaliile te duci la grajdar.

| Radu_Mircea_1986 a răspuns:

Salut am si eu o problema de genul asta ma duc la grajdar am vreo 10 medali de cal si 1kk bani lv36 iar acolo imi apare cand dau click pe el : informati despre cai, imbunatatirea mountului, folosirea tichetului de calarie si pot folosi skillurile pentru cal daar dc nu imi apare vreau sa calaresc? este din cauza ca am 36?