| Kimy2009 a întrebat:

Pe S3 cand am un apel nepreluat sau un mesaj de la cineva nu imi apare numele cu care este trecut in agenda..imi apare nr. de telefon.ce pot sa fac sa imi apara numele cu care este trecut in agenda?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai daca nu e salvat numele in agenda, obligat ca nu iti apare numele lui, doar numarul de telefon, salveaza numerele de telefon cu numele fiecarui numar, asa iti va aparea ca ai mesaj de la "ion"
O primavara frumoasa sa aihappy

| Kimy2009 explică (pentru caramela):

Pai eu il am salvat numele acelei persoane in agenda :/

| caramela a răspuns (pentru Kimy2009):

Incearca sa intrebi pe cei de la o telefonie mobila.thinking
O primavara f rumoasa sa aihappy