| DyaMika a întrebat:

Pisica mea musca si zgarie de fiecare data cand vreau sa ma joc cu ea.Cum as putea sa o dezvat de viciul acesta? Multuu' anticipatbatting eyelashes.

7 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Asa face si motanul meu.Am citit undeva ca atunci cand se simt bine recurg la muscaturi, e un fel de rasfat...
Ce poti sa faci? Incearca s-o ignori o perioada, pisicile sunt moarte dupa atentie. =3

| neutrino a răspuns:

Nu stiu. Daca afli spune-mi, te rog, si mie.

| Ionescu417 a răspuns:

Sall incearca sa o bati nu chiar tare asa mai incet sau nu o lasa joacate mai des cu ia sau poate ie frica de tine ai batuto vreodata sau ai lovito sau duo la veterinar si intreaba-l cumparai vreo jucarie chesti diastea sa te imprietenesti cu ea bafta funda pls

| BlackVeil a răspuns (pentru Ionescu417):

Atat te duce capul? La bataie se rezuma totul? Mi se pare josnic sa dai intr-un animal...

| DyaMika explică:

@neutrino: ok.

| DyaMika explică:

Nu am batut-o niciodata.Doamne fereste! nu sunt genul.nici nu am de gand sa o bat!