| anonim_4396 a întrebat:

Plec in Sanremo (Italia) peste aproximativ o saptamana (cu autocarul). Ce pot face doua zile in autocar ca sa nu ma plictisesc (in afara de somn!)?

Răspuns Câştigător
| rebeca21 a răspuns:

Buna! Pai sincerpoti sa asculti muzica sau sa citesti sau poti sa vorbesti cu persoana care o sa fie langa tine sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inveti bridge. Iti iei un pachet de carti, printezi conventia Acol in 4 exemplare, si gasesti inca trei plictisiti in autocar... o sa treaca timpul ca vantul, trust me!

| LaviniaT a răspuns:

Ca sa nu te plictisesti ai putea sa ma iei si pe mine, mi-ar place mult sa vizitez si eu Sanremo. Poate gasesti pe cineva in autocar cu care sa comversezi, ia-ti si castile de la telefon cu tine, sau ce ai tu, ia-ti niste reviste, nu stiu. Drum bun sa ai.