| iubibirica a întrebat:

Plec la sfarsitul lui mai intr-o exursie la Oradea la Baile Felix pentru 3 zile! Ce trebuie sa imi iau cu mine? O lista completa va rog! Multumesc! Funditaa:*

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Lenjerie, ciorapi, bluze, pantaloni, papuci de plajă, costum de baie, prosop, săpun, șampon, deodorant, pastă și periuță de dinți, tampoane igienice, demachiant (dacă e cazul), loțiune anti UV (eventual și după plajă), un pulovăr (noaptea e răcoare acolo), trening, adidași, cărți de joc, de citit, pix, încărcătorul de la telefon și sau tabletă.
Alte mărunțișuri personale.

| 50cent50 a răspuns:

Un ghiozdan cu mancare cel mai important

| RockAngelZ a răspuns:

Eu as spune sa iti iei asa:
1)Costum de baie
2)Prosoape
3)Papuci
4)Distractie placuta! happy