| Andwta a întrebat:

Prietenul meu pleaca in strainatate. As vrea sa ii dau un cadou de plecare. Ceva semnificativ si micut.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bretari pentru 2 saj pandantive. Sunt unele care se completeaza, jumatate de inima la tine jumatate la el.

Sunt eu trist pentru asta caci si eu vreau sa am si sa dau prietenilor lucrusoare micute ca sa ne amintim unii de altii dar de mine uita toti sad

| Andwta explică (pentru anonim_4396):

I-am daruit un mic tablou cu mine si el. Imi place idee ta. Unde se gasesc?

| NevermindXEXEXD a răspuns (pentru Andwta):

Gasesti pe diferite siteuri. Eu am gasit pe ocazii sau olx. Era un lantisor cu ying si cu friend si unul cu yang. Sau mai erau o inima in 2 si fiecare avea jumatate. Mie imi mai plac acele dog tag personalizat.

https://m.okazii.ro/......a177936352

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o scrisoare din aia de dragoste lunga ar fi cel mai frumos cadou(simplu si unic)

| Andwta explică:

Dezvolta.

| Andwta explică:

Noi nu am ajuns in randul animalelor sa facem din astea. Abtine-te.

| Andwta explică:

Pai daca atat te duce mintea pe tine. Ofera-i prietenului tau ca eu nu sunt dispusa sa ma ofer asa repede.

| TheDarkDragon a răspuns:

Un medalion, cu ceva simbol care il reprezinta sau ma rog, intelegi tu ideea laughing Sau ceva ce o sa poarte la el.

| STSickSide a răspuns:

Susțin