| Andwta a întrebat:

Primesc mesaje in care mi se ofera sansa sa fiu reprezentant la produsele alea scumpe ( pasta de dinti care albeste etc ) din alta tara si ce imi iese mie din asta.
Unele pot fi capcane?
Ar merita sa incerc?
Cine imi poate explica mai detaliat, va rog!

Răspuns Câştigător
| ȘEMaria a răspuns:

Sunt foarte scumpe si nu prea vei avea sanse sa le vinzi. au reguli multe trebuie sa uti faci echipa ta. ei nu o sa reusanca sa faca comenzi ca e foarte scump. singurul produs care este mai ieftin este pasta de dinti pentru albire. nu ai sa reusesti sa faci comezi. apoi vin la tine acasa apoi trebuie sa le distribui clientilor si asa mai de parte. dupa parerea mea nu merita deloc sa te complici cu ei

1 răspuns:
| sofisis a răspuns:

Daca e NUSKIN, nu sunt capcane. Doar ca e foarte dificil sa le vinzi. Nu ai voie sa le vinzi decat prin intermediul site-urilor gen Facebook, trebuie la randul tau sa iti faci echipa, trebuie sa te supui la n'spe mii de reguli ale lor iar transparenta fata de comparator e 0 deci se vand greu. Plus ca sunt foarte scumpe pentru cat sunt de proaste.