| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am facut propriul meu blog, articolele vor varia, de la personale, pana la stiri, mass media, vedete etc.; Mi-am luat treaba in serios; mi-am luat un domeniu. ro si un hosting bun. Astept parerile voastre despre website; ce mai trebuie schimbat; ce mai trebuie adaugat; ce trebuie scos; si ce articole credeti ca ar prinde bine la vizitatori.
Blog-ul este http://cipriang.ro
Multumesc.

2 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Frumos xD. L-ai facut cu blogger/wordprees sau cu HTML si din astea big grin?

| alex9109 a răspuns:

Felicitari, arata foarte bine. Incearca sa aduci cat mai mult continut original.