| dragostealove2013 a întrebat:

Buna TPU saptamana viitoare am teza la mate, mate fac o "baba " sunt in clasa a9a si nu am inteles nimic pur si simplu din tabelele de adevar si vectori... deci sunt varza ( plus ca vorbeste si incet si mai sta si laptop in loc sa ne dea sa facem exercitii si sa ne explice) am nevoie mare de ajutoor sad sad nu vreau nota mica crying(

5 răspunsuri:
| V3veR1tZA a răspuns:

La ce ai mai mari probleme?

| dragostealove2013 explică (pentru V3veR1tZA):

La absolut tot deci tabelele alea de adevar cu p si q care sunt adevarate si false, vectori, adunarea vectorilor, produsul unui vector scalat ( aici ne da ex dar nu stiu nimic), metoda industriei matematice( fff grave probleme NU INTELEG nimic), principiul calitatii si aici e complicat atat am facut de la inceputul anului sad

| euAndree a răspuns:

Fa niste prega la mate si vei intelege! Vei lua 10! Norocwinking

| dragostealove2013 explică (pentru euAndree):

Prea tarziu de pregatire crying(

| V3veR1tZA a răspuns (pentru dragostealove2013):

straight face