| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

. Buna TPU...Saptamana viitoare trebuie sa plec la spital la Bucuresti si ma voi interna.Stiti cat e de plictisitor in spital.Asa ca vreau niste idei cu ce as putea face in spital(stau doar 2-3 zile daca imi ies analizele bine). FUNDA:X

3 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Poti citi ceva reviste, carti

| Anonim_1592 a răspuns:

Iei o carte si citesti Daca ai laptop iti iei un film pe el sau poate mai multe big grin Scrii ceva.Chemii prieteni prietenele la spital sa vbbig grin

| Deea69_5635 a răspuns:

Pai in primul rand cheamati prietenul pentru a te satisface, sau cel mai bine este daca ai laptov sa te uiti la filme HD 18+