| KatnisssssssssMe a întrebat:

Scriu o serie de carti asa mai drama, dragoste gen si nu stiu ce titlu sa pun. Voi ce credeti/?

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Titlu vorbeste intr-un fel despre carte... DAca tu nu stii ce titlu sa pui, cand tu ai scris cartea, noi de unde sa stim ce titlu sa-i pui? Reciteste cartea (daca nu o stii straight face) si gandeste-te cum ai putea, prin maxim 3-4 cuvinte, sa spui, intr-un fel, cam despre ce este povestea...

1 răspuns:
| OrangeChrome a răspuns:

''Dramatica'' sau ''Ma Urmaresti?'' sau
''Dragoste cu Multa Vedere'' sau ''Dragoste la Prima Vedere''
etc...