| Temari95 a întrebat:

Buna TPU:*scuzati pentru categorie daca am gresit...ca tot se apropie sarbatoarea Halloween pe 31 octombrie eu si cu prietenii mei ne-am gandit dupa colindat sa dam o mica petrecere ce putem sa adaugam adica ce jocuri,bauturi, mancare sau dulciuri sa fie pe placul lor dau funda:*

Răspuns Câştigător
| LikeGreen a răspuns:

Pai eu zic sa faceti bostani
sa i faceti veseli, tristi si sai adunati pe toti si sai puneti pe strada saun undeva sa lumineze cand faceti petrecerea da bine la decor
Funda?

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Faceam si eu din-astea acum vreo 11, 12 ani tin minte ca daduse mama o gramada de bani pe decoratiuni laughing e o chestie copilareasca la noi in Romania nu prea merge cu colindatul cel putin n-o sa te primeasca nimeni nici atat sa te astepti sa iti dea bomboane sau ceva. Poate doar pe la cunoscuti, rude care stiu de dinainte intentiile tale.