| Barbie331 a întrebat:

Buna TPU si tuturor. Ce mai faceti astazi? Eu bine. As dori sa va intreb pentru cei care aveti si puneti emoticoane, la regulament scrie ce vi se sterge contul dar am vazut ca nimanui su i s-a intamplat vreodata asta. Am incercat sa le fac copy si paste de pe e-mail-ul meu, dar nu merge, voi de unde le aveti?

Răspuns Câştigător
| razvanz a răspuns:

Ai lista cu emoticoane aici http://messenger.yahoo.com/features/emoticons De exemplu daca vrei sa apara emoticonul :) scrii : ) - fara spatiu intre ele.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Emoticonul se pune apasand o combinatie de butoane de pe tastatura asta sa zicem ewinking; )

| Laura a răspuns:

Uite, fi atentă... atunci când scrii undeva : ) dar legat, nu o să îti apară nici un emoticon; o să îti apară în răspuns sau întrebare, doar după ce o să postezi răspunsul sau întrebarea. happy

| Barbie331 explică:

A da, multumesc camionagiul. Dar e cobinatie ca am uitat. Cine poate sa mi-o zica, primeste imediat fundita.

| Barbie331 explică:

V multumesc tuturor, dar mai ales lui razvanz, pentru ca mi-a dat intrega lista. Multumesc razvanz! Multumesc mult razvanz!

| Barbie331 explică:

Dar mie nu-mi apar emoticoanele, le apas amndoua odata, si nu imi apar doar semnele...
Daca as avea acum un emoticon care incepe sa planga, l-as pune, ca mai am putin si incep eu, nu emoticonul... Mmmmm...