| alinrabulea a întrebat:

stie careva un site pe care oamenii pot sa faca lucruri in schimbul unor bani? De exemplu, sa creeze pagini HTML, proiecte PowerPoint, sa rezolve temele, chestii de genul.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Upwork.com

| Sn4k3 a răspuns:

Nu, tot ce ai spus aici poti sa le faci pe bani doar daca iti faci niste publicitate si pe teme/proiecte powerpoint nu iti da nimeni bani ca le gasesti pe net, iar pentru site-uri trebuie sa stii si css/javascript/php si alte librarii etc ale lor, sa faci cateva gratuite inainte si apoi iti faci un portofoliu in care le pui ca sa vada cei care vor sa te angajeze ca ai experienta (web development se cheama). Deci pentru lucruri simple nu poti face bani.