| Darius1878 a întrebat:

Buna TPU, stie cineva care este diferenta dintre tigarile Dunhill albastre, aurii, negre, albe si eventual celelalte numite evoque (care mai sunt si ele de vreo 8 feluri)? Vreau sa stiu eventual diferenta la gust, mai ales la nicotina si la cat de aspre sunt. Intreb pentru ca nu vreau sa dau bani pe toate ca sa le incerc, nu raspundeti cu,, nicio tigara nu e buna" sau altele ca nu ma ajuta, stiu ca sunt daunatoare. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| StefanDrg a răspuns:

Cele albe sunt cele mai slabe, cele negre cele mai tari si etc

1 răspuns:
| NotNamed a răspuns:

Niciuna. Ambele sunt aceleasi rahaturi si droguri care sunt menite sa satisfaca nevoile psihologice ale drogatilor prosti care le lasa sa.l drogeze si sa-i provoace dependenta.