| VisezInNonCulori a întrebat:

stie cineva cum se schimba melodia, la mesaje, la samsung corby? FUNDITA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Deci Meniu-> Setari->Profiluri telefon-> Normal(click pe sagetelele din dreapta)-> sus scrie Normal iar in dreapta lui Apel de intrare. da click pe apel de intrare si alege optiunea mesaje noi.
A doua optiune este ton alerta mesaj. da click pe el. ori iti alegi de acolo o sonerie, ori dai la sunete din dreapta si iti pui o melodie a ta.
Sper ca am fost de folos. big grin Succes!

3 răspunsuri:
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Intri la setari->profiluri telefon->normal dar dai sa il editezi pe alea 2 sageti[asa arata>>] apoi sus in stanga selectezi mesaje si modifici melodia big grin funda?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. stie cineva cum se schimba melodia, la mesaje, la Samsung s5230?

| Sissy_Simi_1995 a răspuns:

Buna TPU, stiti cumva cum schimb melodia la mesaje pentru Samsung galaxy gt-s5570 (galaxy mini)? va rog mult astept raspuns