| ChRoM a întrebat:

stie cineva daca pot pune youtube-ul inapoi cum era (ma refer la limba) adica imi place in romana nu am nici o problema dar nu vreau sa imi traduca si titlurile melodiilor straight face, sau in cazul meu il am pus in eng si melodiile mi le traduce in engleza din romana, stie cineva daca pot remedia asta?!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza http://www.YouTube.com,iar in partea de jos a site-ul schimba limba din "Romana" in cea dorita de tine.

| mateimihai1987c a răspuns:

Esti proasta vezi daca nu ai invatat engleza la scoala!