| SandraLove a întrebat:

Stie cineva o profesoara exigenta de matematica pentru meditatii(pregatire) din Bucuresti/din imprejurimi(Ploiesti, etc)? Meditatii pentru cls. 5-8 si liceu daca se poate.Multumesc anticipatbig grin

1 răspuns:
| Lukas1994 a răspuns:

Buna, ti-am lasat aici link cu setarile pre-stabilite pentru a gasi profesori pentru clasele V-VIII de matematica. Il alegi pe care consideri tu ca este mai bun, si suni, succes.
https://anunturi-meditatii.ro/matematica?oras=bucuresti&nivel=generala_5-8