| Rmat a întrebat:

Stiti cumva in ce parcuri sau in ce locuri din Bucuresti se gasesc terenuri de fotbal sintetice cu intrare libera? De preferat sa nu fie prea aglomerate.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| xeum a răspuns:

Cele mai multe le gasesti in oraselul copiilor, 5 sunt mari si 1 mai micut. In fata sunt 3 mari si 1 mic si in spate 2 mari. In ultima vreme nu prea a fost aglomerat, cel putin cand mai mergeam sambata si duminica, vara o sa fie cam greu. Si mai este mai in fata de petru maior, spre Brasov pe dreapta. Nu stiu sa-ti zic nimic despre el, din ce stiu e proaspat deschis