| Piscotu91 a întrebat:

Stiti cumva un hack la jocul HAY DAY? Am cautat si am gasit o gramada de hack`uri pe internet dar sunt insotite cu Survey`uri care ma dispera! Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Acele link-uri de Download cu Survey-uri de fapt au programe fantome, cu virusi meniti sa iti fure datele din calculator.

| Piscotu91 explică (pentru LTAA):

Si nu stii vr`un hack care pot sa adaug diamante sau gold?thinking te rog

| LTAA a răspuns (pentru Piscotu91):

Nu cred, din moment ce tu ai spus ca toate link-urile sunt cu Survey-uri...

3 răspunsuri:
| Piscotu91 explică:

Pai si nu stii vr`un hack?:-s