| asdfgh3 a întrebat:

happy
Ştiţi nişte fonturi frumoase de pe dafont.com? puppy dog eyes
Cine dă cele mai multe exemple de fonturi primeşte fundiţaa. :*

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Deci, ai site-ul la îndemână, stilurile cu duiumul, dar nu știi ce este frumos și ce nu de pe acolo?
P.S.: Prin „frumos" fiecare pote înțelege altceva, deci ai pus o întrebare fără sens sau rost.

| asdfgh3 explică (pentru DarQueen):

Cam ai derptate, voiam să zic să îmi daţi exemple de fonturi folosite mai des de alţii. Nu ştii câteva? Am nevoie. big grin

| DarQueen a răspuns (pentru asdfgh3):

Uite ce zic eu: caută tu exact fontul de care ai nevoie, nimeni nu e ghicitor să știe ce preferințe ai tu.

| asdfgh3 explică (pentru DarQueen):

Ok. Mersii oricum de sfat. >:d