| blacklife997 a întrebat:

Sunt elev in clasa a 9-a, si as vrea sa imi deschid un cont bancar la "Piraeus bank" imi poate spune cineva de ce acte am nevoie, si daca am nevoie de bani cand il deschid happy?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Daca banca resepctiva ofera acest tip de produs, cum se spune in domeniul bancar, adica sa deschida conturi pentru perosane cu varsta sub 18 ani, in principiu este suficient buletinul, alte banci care oefra acest produs atat cer. poti intra ins ape site-ul bancii si gasesti acolo informatiile necesare, ca mie la o privire rapida nu mi s-a parut sa aiba acest produs http://www.piraeusbank.ro/Persoane-Fizice.html
eventual da un telefon la ei si intreaba-i

1 răspuns: