| anonim_4396 a întrebat:

Tata a achiziţionat un cort nou, dar, cum nu avem timp să mergem cu cortul în natură, am vorbit cu o prietenă şi am hotărât să petrecem o noapte în spatele casei în el...m-am gândit să descarc un film să ne uităm dar nu e destul...mai aveţi alte idei?

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Cum sa ai tot comfortul in casa iar tu sa stai langa casa, in cort? Eu zic sa stati seara prin curte, pe la miezul noptii, cand e asa placut, vedeti un film in cort si apoi intrati in casa, ori va culcati, ori stati de vorba, sau board game sau ce vreti voi. Ce zici?