| BobSpion a întrebat:

Știe cineva cat costa biletul de intrare de la Divertiland?

Răspuns Câştigător
| annempx a răspuns:

Poti cauta pe site-ul
divertiland.ro
Acolo găsesti toate preturile etc.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu cauti pe site, nu scrie

| BobSpion explică (pentru suntserios):

Ba scrie. M-am uitat pe site și prețurile sunt in lei nu în euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

60 de euro pentru adulti si 40 de euro pentru copii, dar am inteles ca atat e daca iti cumperi online, daca iei de acolo e mai scump

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Euro?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Pe site sunt in euro, ai 4 variante:Mini 42€ adult, 42€ copil; Magic-56€pentru copil si la fel pentru adult; Super Magic-66€ pentru copil si la fel pentru adult, Super Magic Plus-79 € pentru adult si 71€pentru copil, dar asta e pentru o zi(eu pe dayli travel am vazur si preturi diferite, cred ca depinde si de anumite oferte., si e diferit daca cumperi de acolo sau de pe net

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai tu stii unde te uiti
http://www.divertiland.ro/bilete_rezervari/