| DanyXhell a întrebat:

Tocmai m-am gandit sa ma apuc de WoW (World of Warcraft) pe server privat.Imi fac cont pe site, setez realmlist-ul, iar dupa ce intru scriu numele si parola dau Login si imi scrie "You have been disconnected from the server". Care ma ajuta si pe mine cu problema asta sa o rezolv, dau fundite! straight face

10 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

De obicei la faze de gen serverul este off. daca nu este server decent ai sa patesti asa destul de des. in functie de ce versiune ai (tbc/wtlk) cauta si tu servere calumea. de tbc sv f misto este lastwow.com. pentru wotlk cauta si tu pe xtremetop100.com sunt acolo cele mai tari servere.

| DanyXhell explică:

Dau fundite la cel care imi pune un link, de download pentru un wow care merge sigur pe serverele private si nu face fite daca merge dau funda promit! dar ajutati-ma chiar vreau sa ma apuc si eu sad! care stie sau are o versiune buna care merg fara fite serverele private!

| DanyXhell explică:

Am intrat adineaori pe un server. Dar ramane la Creating Caracter ce sa fac?

| western a răspuns:

Propabil nu ai patch-ul setat de server incearca sa bagi autorunul, sau nu e server-ul deschis, mai incearca.

| Darkmoonight a răspuns:

Pff iubesc wow e cel mai tare joc nu incerca pe privat! e super
fain daca e oficial

| KandaYuuko a răspuns:

Poate in momentul acela nu era on serverul.

| BananaUcigasa a răspuns:

Incearca serverul freakz e simpatic foloseste 3. 5. 5. a wotlk te asteptwinking

| cosmin_2840 a răspuns:

Sigur era OFF incerca wowbeez

| DenysXp a răspuns:

Bai Copiilor laughing cum puteti spune ca e de la server laughing va face-ti de ras laughing E o eroare in joc "you have been Disconnected Fron the server" ne-o da la majoritatea serverelor nu-i asa BtW nu numai la un server dar voi incerca sa rezolv problema si te voi tine la curent BtW

| DenysXp a răspuns:

Cand intrii pe Server incearca sa intri cu Email nu cu Username