| anonim_4396 a întrebat:

Unde putem merge in excursie cu doamna diriginta in afara de sinaia, busteni, brasov? am vrea tot la munte si niste hoteluri de 2-3-4 stele dar sa avem conditii, iar pretul sa fie convenabil! dau funda!

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Eu sunt din Brasov.Te sfatuiesc sa vii aici,la Poiana Brasov cu clasa ta,e o statiune de munte preferata de multi!winkingSi gasesti si hoteluri multe, conditii bune, preturile nu sunt piperate!happy

| AndressAndreea a răspuns:

Incearca la Sovata sau la Baile Tusnad. Dar este frumos si la Calimanesti-Caciulata in Valcea in care se afla o gramada de optiuni de cazare.

| ArianaDwen a răspuns:

Vila Smaranda Predeal, e montan, este un hotel de 4 stele, are conditii excelente de nota 10 peisajul e frumos, iar preturile nu sunt exagerate, dar. vremea destul de frumoasa. Funda? Plizz!

| Demise a răspuns:

La Muncel e super love struck

| Karelia123 a răspuns:

Am fost la calimanesti caciulata si nu am de gand sa mai merg acolo vrodata pentru ca e o statiune pentru batrani!

| SheCanFlyy a răspuns:

Noi am fost la Bistrita(cu trenul) la un hotel de 3 stele si totul inclus a costat 7 milioane jumate( o saptamana).E f frumos acolo.

| WrestlingFan01 a răspuns:

Da daca aveti bani necesari